Polski kilt, gdzie zakupić?

Miejsce do wymiany informacji, ogłoszeń kupie/sprzedam itp.

Polski kilt, gdzie zakupić?

Postprzez lukfran Sob Wrz 20, 2014 12:52 pm

Witam!
Nie jestem pewien czy to forum nadal żyję, ale mimo to i tak spróbuję.
Otóż całkiem niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem kiltu. Jednakże jako nieobeznany z tematem kupiłem tartan Royal Stewart, co niezbyt mi już teraz odpowiada.
Marzyłby mi się kilt w nasz polski tartan, ale nigdzie nie mogę go znaleźć, w żadnym sklepie choć przeglądnąłem już setki stron i ofert.
Stąd moje pytanie, gdzie mógłbym takowy zakupić? I czy mogę chodzić w kilcie Royal Stewart?
Przy okazji chciałem też zapytać czy zamiast sporranu (który niezbyt mi wizualnie odpowiada) mogę do kiltu nosić coś w ten deseń?
http://www.skrzynia-skarbow.com/pl/p/Sa ... -typ.4/452
Z góry dziękuję
Łukasz
lukfran

Re: Polski kilt, gdzie zakupić?

Postprzez Bizarek Wto Wrz 23, 2014 1:17 am

Sakwa skórzana którą prezentujesz przypięta do paska wydaje się być bardzo męska i chyba bardzo praktyczna. Klub panów w spódnicach, na wzór paryskiego HEJ, może być powołany formalnie do życia po osiągnięciu sensownej liczby kandydatów. Gdzie zamieszkujesz? W klubie widziani są mile nie tylko kiltowcy ale wszyscy panowie noszący wszelkiego typu spódnice, nawet tymczasem tylko w zaciszu domowym.
Na stronie snobka.pl; http://www.snobka.pl/artykul/co-o-tym-m ... dd-comment ostatnio pojawiła się fotografia z Warszawskiej ulicy pana w spódnicy z prostokątną torebką przy pasku dedykowaną dla mężczyzn.
Nie ważne co mówię, ważne co podpisuję a i na to trzeba patrzeć z przymróżeniem oka[/color]
Bizarek

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Bizarek Wto Wrz 23, 2014 1:22 am

artykul/co-o-tym-myslicie-mezczyzni-w-spodnicy-14526/3#add-comment - to jest część adresu który został przy poprzednim wpisie poszatkowany przez system
Nie ważne co mówię, ważne co podpisuję a i na to trzeba patrzeć z przymróżeniem oka[/color]
Bizarek

Miejscowość: Warszawa

Postprzez lukfran Wto Wrz 23, 2014 3:21 pm

Dziękuję za odpowiedź! Jestem z okolic Wolsztyna, około 80 km od Poznania, głęboka wieś i dzicz. Nadal nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie gdzie można by zakupić kilt polski?
lukfran

Postprzez lukfran Czw Wrz 25, 2014 8:13 pm

I przy okazji chciałbym zapytać czy można gdzieś w Polszcze kupić koszulę jakobicką?
lukfran

Wróć do Centrum informacji kiltowej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu