Bizarek

Bizarek

Postprzez Bizarek Śro Gru 04, 2013 2:00 am

BIzarek - jestem tutaj bo w grupie rażniej i są większe szanse powodzenia na drodze do normalnosci i przywrócenia przynależnych praw osobie ludzkiej (facet to też człowiek) - prawa do życia w pokoju, wyboru miejsca zamieszkania, wyznawania, poglądów, wolnoci słowa... i prawa wyboru ubioru; - w zakresie który nie krzywdzi innego człowieka.
Nie ważne co mówię, ważne co podpisuję a i na to trzeba patrzeć z przymróżeniem oka[/color]
Bizarek

Miejscowość: Warszawa

Re: Bizarek

Postprzez Siwy Czw Gru 12, 2013 9:00 pm

Czołem :-)
Bardzo dobra motywacja, popieram - choć jak widać, ta "grupa" tutaj to taka, ekhmmmm... raczej "grupka" ;-)
Ale, nie od razu Kraków zbudowano, wciąż mam nadzieję że towarzystwo się rozrośnie. No i że ktoś tu jeszcze zechce być aktywny 8-)
Siwy

Postprzez Bizarek Wto Sty 14, 2014 7:38 pm

Jak już zapodałem na tym forum kompletuję chętnych do klubiku o roboczej nazwie faceci w spódnicach (nie tylko w kiltach). Widzę formę klubu przypisaną do fundacji bez podtekstów seksualnych. Forma klubu działającego przy fundacji uchroni klub przed uciążliwą sprawozdawczoscią a zapewni wszelkie korzysci wynikające z korzystania z osobowosci prawnej. Chętnych do przystąpienia do klubu proszę o maile na moj adres: bizarek@interia.eu. W mailu proszę podać nazwę, miasta miejsca zamieszkania (bytowania).
Po skompletowaniu sensownej liczby chętnych do grupy inicjatywnej, zaproponuję jaki regulamin, i inicjację kierownictwa klubu (jest to potrzebne). Po tem zaproponuję przystąpienie formalne do organizacji z zarejestrowaną osobowocią prawną. Ja sam ze względów formalnych nie będę mógł być kierownikiem klubu ale, mogę spowodować właczenie klubu do formalnej fundacji na warunkach klubu działającego przy fundacji. Kilka osób już zgłosiło akces ale to zbyt mało aby uruchamiać formalnie działający klub.
Chętnych zachęcam do zgłaszania do mnie akcesu na adres: bizarek@interia.eu
Nie ważne co mówię, ważne co podpisuję a i na to trzeba patrzeć z przymróżeniem oka[/color]
Bizarek

Miejscowość: Warszawa

Postprzez strikemaster Nie Maj 10, 2015 12:00 am

Witam, bizarek. Przepraszam za moją wieloletnią nieobecność ale nadal żyję i mam się dobrze. Nie wiem, co daje osobowość prawna?
Blog kiltowy strikemastera:
http://strikemaster.bloog.pl/index.html
strikemaster
Administrator

Wróć do Przedstaw się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu