Korzenie

Korzenie

Postprzez maczo Nie Maj 24, 2015 6:37 pm

Witam Kilciarzy - niniejszym przedstawia się MACZO, nowy naciąg użytkowników tego forum. Pozdrawiam Was i życzę jak najlepszych efektów pobudzania do myślenia szerszego i bliższego obiektywnej prawdy u polskiego i międzynarodowego społeczeństwa, które tkwi jeszcze nieco w stereotypach w które wpędziła nas ongiś nasza ROZWIJAJĄCA SIĘ CYWILIZACJA I NOWOCZESNOŚĆ. Możecie też przeczytać mój wpis w księdze gości, gdzie przedstawiłem swoją ocenę NASZEJ RZECZYWISTOŚCI. Widzę, że wpisów nie ma zbyt wiele na naszym forum lecz niekoniecznie oznacza to małą ilość Kilciarzy w Polsce. Powody małej ilości wpisów są pewnie prozaiczne. Wielu sympatyków nie zna jeszcze tego miejsca, wielu nie wie co napisać, jest też wielu tych wstydliwych. Póki co nasze społeczeństwo jest jeszcze bardzo obciążone wkodowanymi nam wszystkim wstydliwymi stereotypami i nieporozumieniami, oraz katastrofalnym upraszczaniem spraw, którego ofiarą są zdrowo myślący sympatycy Kiltu i cała reszta ludzi (!) Z pewnością powinniśmy się zorganizować w rozreklamowanej organizacji utrzymując wzajemny kontakt i przyczyniać się do udziału w inicjatywach i zlotach wszelkiego typu miłośników spódnicy męskiej. Ja swoją dopiero kupię i pewnie będzie to któraś z tych nieco tańszych. Gratuluję bloga jego autorowi i również jego pozdrawiam. P. S. Myślę, że nas wszystkich łączy niechęć do krzywdzącej i obłudnej rzeczywistości utopionej w bezliku absurdów :?
maczo

Re: Korzenie

Postprzez strikemaster Sob Kwi 09, 2016 8:14 pm

Cześć Maczo. Sorry że się długo nie odzywałem a na forum wykwitło pełno śmieci. Prawda jest prosta, mam dużo roboty i mało czasu.
Blog kiltowy strikemastera:
http://strikemaster.bloog.pl/index.html
strikemaster
Administrator

Wróć do Przedstaw się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu