Kto chodzi w spódnicach?

Re: Kto chodzi w spódnicach?

Postprzez Bizarek Pią Gru 13, 2013 7:44 pm

Chodzę jak chodzę ale noszę prawie zawsze w domu i przyjmuję ubrany w spódnicę wielu sąsiadów. Po krótkim czasie przestali okazywać zdziwienie. Na ulicę też bym chętnie wyszedł tak ubrany ale rodzina nie chce się na to zgpodzić w obawie przed ostracyzmem. Jak nie można inaczej to trzeba przyzwyczajać rodaków powoli, rozpoczynając od pokazywania się w odpowiadającym nanm stroju najpierw we własnym domu. Do pełnej akceptacji droga wydajesię być długa. Ale jak więcej nas będzie to sukces będzie prędszy.
Pozdrawiam wszystkich spódnicowych.
Nie ważne co mówię, ważne co podpisuję a i na to trzeba patrzeć z przymróżeniem oka[/color]
Bizarek

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Bizarek Pią Gru 13, 2013 7:49 pm

Siwy napisał(a):Moi znajomi już przywykli, ale kurier z paczką kiedyś omal nie zleciał ze schodów - miałem na sobie utila, próbował mnie przekonywać, że "męska spódnica to powinna być w kratę" :lol:
Jeśli ubrany w spódnicę przyjmujesz znajomych w domu, to krok w dobrym kierunku. Może żona zaakceptuje spódnicę na Twoim tyłku także w gronie tychże znajomych, ale w terenie - jakiś grill na działce, albo cos w tym guście? Powodzenia życzę 8-)
Jest o co powalczyć.

====
Ja przyjmowałem w spódnicy kilku kurierów i listonosza, żaden nie okazał najmniejszego zaskoczenia, odniosłem wrażenie, że nawet tego nie zauważyli. Nie wiem czy to jest tylko ich dobre wychowanie, czy obrazek jednak czesciej spotykany.
Nie ważne co mówię, ważne co podpisuję a i na to trzeba patrzeć z przymróżeniem oka[/color]
Bizarek

Miejscowość: Warszawa

Postprzez kasika Pon Lut 17, 2014 10:50 am

[color=#BF80FF] ;) [/color]ja.mam.kilka.spodnic i bardzo lubię w nich chodzić nie tylko po domu
kasika

Poprzednia

Wróć do Dyskusje kiltowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu