Kto chodzi w spódnicach?

Re: Kto chodzi w spódnicach?

Postprzez przemilasalacka Pią Kwi 08, 2011 10:41 am

reklama działa wg Prawa Przyciągania - afirmacja szerzy, nakierowanie uwagi rozprzestrzenia energię
Co wszechobejmujące, przeciwieństwa mieć nie może.
Awatar użytkownika
przemilasalacka

Postprzez strikemaster Sob Kwi 09, 2011 3:30 pm

przemilasalacka napisał(a):reklama działa wg Prawa Przyciągania - afirmacja szerzy, nakierowanie uwagi rozprzestrzenia energię

A jaki to ma zwiazek z tematem?
Blog kiltowy strikemastera:
http://strikemaster.bloog.pl/index.html
strikemaster
Administrator

Postprzez przemilasalacka Śro Maj 11, 2011 2:12 pm

taka, że ty chcesz rozpowszechnić kilty i męskie spódnice. a zapominasz o uniwersalnym Prawie tego świata. zamiast zaprzeczać przyciąganiu, robiąc sobie krzywdę (tzn. walcząc ze spodniami), zrób tak, żeby Prawo działało na TWOJĄ korzyść, a nie idei, której (wnioskując z tematu tego forum) bardzo nie chcesz
Awatar użytkownika
przemilasalacka

Postprzez przemilasalacka Wto Maj 17, 2011 8:00 pm

za 300 000 PLN udowodnię, że nigdy nie uda się wprowadzić globalnie męskich spódnic
corkaslonca@gmail.com
Awatar użytkownika
przemilasalacka

Postprzez strikemaster Wto Maj 17, 2011 8:07 pm

przemilasalacka napisał(a):za 300 000 PLN udowodnię, że nigdy nie uda się wprowadzić globalnie męskich spódnic
corkaslonca@gmail.com

A za 400 tys że 2+2=5? :D
strikemaster
Administrator

Postprzez Siwy Sob Mar 23, 2013 10:37 pm

Chyba pora odpowiedzieć na tytułowe pytanie we własnym imieniu ;-)

Facet hetero, w słusznym wieku i słusznej budowy, z tzw. pozycją społeczną, szczesliwie żonaty i dzieciaty... Posiadaczem kiltu stałem się trochę przypadkiem ładnych parę lat temu, no a jak mam, to noszę - i całkiem mi się to podoba. Najpierw nosiłem sporadycznie i po domu, potem niesmiało także na jakieś okazje towarzyskie... Ponieważ ostatnio (z wiekiem się tak dzieje?) wzrasta we mnie chęć manifestowania swojej wolności i niezależności od durnych konwenansów, poprawności politycznej, opinii tzw. większości normalnych ludzi, etc. - to i noszę spódnicę coraz częściej i śmielej.

Jest mi o tyle łatwo, że żonie się moje nogi wystające spod kiltu nawet podobają - a przynajmniej tak twierdzi ;-)
Siwy

Postprzez strikemaster Pon Wrz 30, 2013 2:06 pm

Siwy napisał(a):Chyba pora odpowiedzieć na tytułowe pytanie we własnym imieniu ;-)

Facet hetero, w słusznym wieku i słusznej budowy, z tzw. pozycją społeczną, szczesliwie żonaty i dzieciaty... Posiadaczem kiltu stałem się trochę przypadkiem ładnych parę lat temu, no a jak mam, to noszę - i całkiem mi się to podoba. Najpierw nosiłem sporadycznie i po domu, potem niesmiało także na jakieś okazje towarzyskie... Ponieważ ostatnio (z wiekiem się tak dzieje?) wzrasta we mnie chęć manifestowania swojej wolności i niezależności od durnych konwenansów, poprawności politycznej, opinii tzw. większości normalnych ludzi, etc. - to i noszę spódnicę coraz częściej i śmielej.

Jest mi o tyle łatwo, że żonie się moje nogi wystające spod kiltu nawet podobają - a przynajmniej tak twierdzi ;-)

Mojej Żonie też się to podoba. :) Ciekawe, ilu facetów by chciało ale im kobiety nie pozwalają albo sami faceci boją się wychylić, bo boją się, że się to ich kobietom nie spodoba?
strikemaster
Administrator

Postprzez Siwy Wto Paź 08, 2013 7:54 pm

Z moich obserwacji i z rozmow z kumplami, których czasami próbuje skaptować - wynika, że najbardziej to faceci się boją samych siebie, tzn. konfliktu z własnym wyobrażeniem o swojej męskości.
Fakt, niewiele im z tradycji pozostało - smoki dawno wybite, zamiast szabel, muszkietów i lanc mamy ajfony i laptopy, mało kto się załapał na pracę strażaka, komandosa albo chociaż leśniczego, nawet samochodem coraz mniej się da poszaleć... a tu jeszcze, panie dzieju, spodnie chcą zabierać? No to się człowiek spina i zamyka w sobie 8-)
Reakcje kobiet postronnych za to jak najbardziej pozytywne, potwierdzam.
Siwy

Postprzez Bizarek Czw Gru 05, 2013 3:13 am

Ja, emeryt. Rodzina zaakceptowała ale tylko w domu. obawiają się ostracyzmu dla siebie z powodu posiadania zbyt odbiegającej(go) od normy głowy rodziny (w jakim rodzaju to należało napisać).
Znajomych też przyjmuję w domu w spódnicy
Nie ważne co mówię, ważne co podpisuję a i na to trzeba patrzeć z przymróżeniem oka[/color]
Bizarek

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Siwy Czw Gru 12, 2013 9:06 pm

Moi znajomi już przywykli, ale kurier z paczką kiedyś omal nie zleciał ze schodów - miałem na sobie utila, próbował mnie przekonywać, że "męska spódnica to powinna być w kratę" :lol:
Jeśli ubrany w spódnicę przyjmujesz znajomych w domu, to krok w dobrym kierunku. Może żona zaakceptuje spódnicę na Twoim tyłku także w gronie tychże znajomych, ale w terenie - jakiś grill na działce, albo cos w tym guście? Powodzenia życzę 8-)
Jest o co powalczyć.
Siwy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje kiltowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu